آموزشی

نرم افزار های مالی و حسابداری

نیاز امروز شرکتها به نرم افزارهایی مالی و حسابداری و مدیریتی که بتوانند بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی از آنها استفاده نمایند و دسترسی به اطلاعات آن را داشته باشند امری بدیهی است. این نیاز را به وسیله نرم افزارهای تحت وب و نرم افزار هایی که بر بستر اینترنت فعالیت می نمایند بر طرف می کنند.
شرکت های بزرگ با سرمایه بالا مشکلی برای راه‌اندازی این سیستم ها ندارند ولی شرکت های متوسط و شرکت های کوچکی که میخواهند خود را به یک شرکت متوسط تبدیل کنند با توجه به بالا بودن هزینه راه اندازی این‌گونه نرم افزارها از راه اندازی آن صرف نظر می کند.
خرید سرور و تجهیزات سخت افزاری،قیمت بالای نرم افزارها،مستقر نمودن یکی تیم آی تی جهت محافظت از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری اینها تنها گوشه ای از هزینه هایی است که شرکت ها متحمل می گردند تا بتوانند از یک چنین نرم افزاری استفاده کنند که این خود دلیلی میشود که علیرغم میل خواستن ولی از راه‌اندازی آن صرف نظر کنند.
چنانچه یک شرکت نرم افزاری میتوانست با سرمایه گذاری عظیم و مستقر کردن سرور های بزرگ و قوی که بتواند حجم زیادی از اطلاعات را در خود ذخیره کند به بازار عرضه می گردید تا به شرکت ها اعلام نماید میتوانند بدون نیاز به سرور و تجهیزات سخت افزاری و به وسیله ذخیره کردن اطلاعات خود در آن شرکت نرم افزاری از این نسخه از نرم افزار ها استفاده نمایند بدون شک آرزوی هر شرکتی بود که میخواست از یک نرم افزار بر بستر اینترنت استفاده نماید.
راهکاران ابری شرکت همکاران سیستم با ورود به این عرصه و سرمایه گذاری زیاد و تجهیز و آماده سازی یک تیم پشتیبانی قوی در این حوزه به عنوان بزرگترین و تنها شرکت فعال در ارائه راهکاران ابری خدمات خود را ارائه می نماید.
یعنی شرکت ها می توانند بدون پرداخت پول بابت خرید نرم افزار و همچنین پرداخت هزینه ای بابت سرور و تجهیزات سخت افزاری و عدم نیاز به استخدام نیروهای آی تی و تنها فقط با پرداخت یک حق اشتراک جزیی ماهیانه از مزایای این نسل از نرم افزار ها استفاده نمایند.
همچنین شرکت ها با استفاده از راهکاران ابری علیرغم تمامی مزایای که در بالا ذکر گردید از بابت حفظ و نگهداری اطلاعات خود به صورت تضمینی خیالشان راحت می باشد همانند شخصی که ترجیح می دهد به جای اینکه پول خود را نزد خود نگهداری کند آن را به بانک می سپارد.
مجموعه خدمات مالی و حسابداری ثمین تراز اسپادانا به عنوان نمایندگی رسمی و شریک تجاری راهکاران ابری همکاران سیستم در خدمت شما جهت مشاوره و استقرار یک راهکار نرم افزاری قوی می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *