نرم افزارهای مالی

راهکار مالی راهکاران همکاران سیستم

ثبت‌ و ضبط حجم بزرگ اطلاعات مالی و طولانی شدن فرآیندهای مالی؛ از مهم‌ترین مسئله‌های سازمان‌های بزرگ است. به کمک مجموعه نرم افزارهای مالی راهکاران؛ می‌توانید اطلاعات مالی یکپارچه‌ای را در لحظه و با اطمینان از درستی آن‌ها در اختیار داشته باشید. با امکان صدور اتوماتیک اسناد مالی، دوباره‌کاری‌ها و خطاهای کاربری را کاهش داده و از صحت داده‌های مالی سازمان اطمینان بیشتری داشته باشید.
نرم افزارهای مالی راهکاران شامل سیستم‌های دفتر کل، دریافت و پرداخت، صورت‌های مالی، دارایی ثابت، تسهیلات مالی، کنترل مالی قراردادهای پیمانکاری و مدیریت وصول مطالبات است.

مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزارهای مالی راهکاران

  • گزارش‌دهی ساده و کم‌هزینه به ذینفعان درونی و بیرونی سازمان
  • ارائه‌ی صورت‌های مالی با رویکرد سرعت در گزارش‌دهی و افزایش قابلیت اتکای اطلاعات
  • پشتیبانی کامل از حسابداری شعب غیرمستقل
  • پشتیبانی گزارش‌گری مالی بین‌المللی (IFRS) موازی با استانداردهای جاری ایران
  • پشتیبانی از حسابداری مالیاتی و ارائه گزارش‌های قانونی مالیات بر ارزش افزوده
  • امکان مدیریت نقدینگی سازمان در هر لحظه از زمان
  • پشتیبانی از حسابداری تسهیلات مالی دریافتی همراه با گزارش‌های عملیاتی مورد نیاز
  • قابلیت ردیابی دارایی‌های ثابت سازمان‌ها در هر لحظه از زمان
  • سرعت بخشیدن به ارائه‌ی اظهارنامه‌های مالیاتی و گزارش‌های خرید و فروش فصلی

راهکار مالی راهکاران همکاران سیستم شامل چه سیستم‌هایی است؟

نرم افزار دفتر کل

ضمن در اختیار داشتن اطلاعات مالی، گزارش‌های کم‌هزینه و دقیق به ذی‌نفعان درونی سازمان ارائه کنید. هم‌چنین با پشتیبانی سیستم دفترکل از عملیات شعب غیرمستقل، به اطلاعات حسابداری این شعب، سریع‌تر و آسان‌تر دسترسی داشته باشید.

نرم افزار دریافت و پرداخت

در این سیستم همه فرایندهایی که با وجوه نقد سازمان در ارتباطند، به شکل فرایند محور طراحی شده‌ و امکان نظارت و کنترل‌های داخلی را برای شما فراهم می‌کنند. هم‌چنین به کمک گزارش‌های کامل و زمان‌محور سیستم دریافت و پرداخت می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطلاعات موردنیاز خود را دراختیار داشته باشید.

نرم افزار صورت های مالی

با استفاده از سیستم صورت‌های مالی راهکاران، براساس گردش‌های مالی دوره‌های گزارش‌گری و طبقه‌بندی این اطلاعات در قالب‌های گزارشی منعطف، می‌توانید صورت‌های مالی سازمان‌تان را به آسانی، در کم‌ترین زمان و با بالاترین قابلیت اتکا، تهیه و در مواقع لزوم تا جزئی‌ترین لایه‌های تشکیل‌دهنده‌ی گزارش را مرور و اثبات کنید.

نرم افزار دارایی ثابت

سیستم دارایی های ثابت راهکاران، به شما این امکان را می دهد تا از وضعیت فیزیکی دارایی و تاریخچه ی آن، در هر لحظه از زمان آگاه شوید و بر اساس این اطلاعات مدیریت و برنامه ریزی کارآمدتری برای بهره‌برداری از آن‌ها داشته باشید.

نرم افزار تسهیلات مالی

تسهیلات مالی دریافتی سازمان را از زمان دریافت تا زمان تسویه، ثبت و نگهداری کنید و نگران محاسبات مالی بعدی آن نباشید. محاسبات مالی لازم در این راهکار به‌شکل مکانیزه و در مقاطع زمانی مورد نظر شما ثبت و ضبط می‌شوند.

نرم افزار کنترل مالی قراردادهای پیمانکاری 

سیستم کنترل مالی قراردادهای پیمانکاری همکاران سیستم، مجموعه‌ای از امکانات مورد نیاز به‌منظور ثبت، پی‌گیری و دریافت گزارش‌های مربوط به قراردادهای پیمانکاری، کارفرمایی، مشاوره‌ای و سایر قراردادهای موجود در فرایندهای سازمان است.

نرم افزار مدیریت وصول مطالبات

به کمک نرم افزار مدیریت وصول مطالبات، می‌توانید تسهیلات لازم را برای وصول به موقع مطالبات از مشتریان فراهم و کنترل‌های لازم برای دریافت چک از مشتریان برای پیشگیری از عدم وصول اسناد ایجاد کنید. افزون‌براین؛ می‌توانید بر اقلام دریافتی از مشتریان را که در ازای اسناد وصول نشده است، ردیابی و گزارش‌گیری کنید.

سرویس بانکداری باز

حجم قابل‌توجه فرایندهای مالی شرکت‌ها به‌وسیله‌ی ارتباط با بانک‌ها انجام می‌شود. در این فرایند، سازمان‌ها به محیطی نیاز دارند که در کنار افزایش سرعت عملیات، از امنیت بالایی برخوردار باشد. همکاران سیستم با هدف پاسخ به این نیازها و کمک به سازمان‌ها برای استفاده‌ی بهینه از منابع وصرفه‌جویی در آن‌ها، امکان مدیریت تبادلات آنلاین بانکی را در مجموعه نرم‌افزارهای مالی خود فراهم کرده است.